Naše činnost

Nabízená technologie - ve světě běžná a nezbytná - maximálně splňuje nejvyšší nároky kladené na důstojné prostředí, vytvoření atmosféry čistoty a prosperity. Čistá, hladká a výrazná podlaha dodává interiérům punc preciznosti.
Splňuje nejpřísnější nároky kladené na kvalitu a trvanlivost povrchové úpravy všech savých podlahových krytin, mimo dřeva a přírodního kamene. Výrobce zaručuje antiskluznost.
Vyznačuje se perfektní tvorbou ochranného filmu s extrémně dlouhodobým účinkem. Metalická vrstva je tvrdá a zároveň vysoce elastická. Má sytý, vysoký lesk, pololesk, nebo matný povrch, dle přánía chrání podlahu před poškrábáním. Je vhodná do míst exponovaných chůzí, retušuje rýhy. Znatelně zvýrazňuje barvu krytiny.
Volba metalové emulze je velice výhodná z hlediska denní údržby. Po dobu životnosti ochranného filmu totiž zcela odpadají náklady na jakékoliv drhnutí, či důkladné vymývání podlah. Povrch je stále hladký, lesklý, snadno se stírá, spotřeba čistících prostředků je minimální a nečistoty se nezažírají.
Životnost ochranného filmu se pohybuje v závislosti na hustotě provozu, množství a druhu vnášených nečistot mezi 3 - 12 měsíci. Vstupní prostory doporučujeme opatřovat zachytávači nečistot.
Na požádání Vám naši technici nezávazně předvedou akvizici, případně vytvoří kalkulaci.