Naše činnost

Nabízená moderní technologie renovace a údržby kamenných podlah /mramoru, terasa, travertinu, …/ splňuje nejnáročnější, zejména estetické a kvalitativní nároky kladené na úpravu delší dobu používaných kamenných podlah. Navrací a prohlubuje přirozené barvy kamene, prohlubuje lesk, retušuje drobné rýhy a dává kameni původní vlastnosti povrchové úpravy.
Svou propracovaností dokáže zcela nahradit velmi nákladnou a zdlouhavou renovaci kamene broušením a leštěním. Pro své technické a technologické nároky však zcela zapadá do sféry úklidového průmyslu.
Výrobce chemických přípravků - renomovaná firma TASKI, i přes vysoký lesk finální úpravy zaručuje dokonce o 20% vyšší antiskluzné parametry této nabízené úpravy.
Životnost je zcela srovnatelná s původní leštěnou úpravou, závislá pouze na množství a druhu vnášených nečistot.
Technici a servisní pracovníci úklidové služby AČKo tuto náročnou technologii dokonale zvládají. Dodavatel technologie pro nás rovněž permanentně zajišťuje odborné konzultace ve složitějších případech. Samozřejmostí našich dodávek je nezávazné poradenství, případné akviziční vzorky úpravy a předběžná kalkulace nákladů.